Domácnosti

V našej ponuke nájdete FVE, ktoré znižujú náklady na elektrinu a zvyšujú sebestačnosť vášho domova. Sú idealnym riešením pre plne elektrifikované domácnosti s vyššou spotrebou, počas dňa, ktoré využívajú napríklad elektrické kúrenie, vykurujú alebo chladia tepelným čerpadlom, používajú cez deň klimatizáciu, bazénové čerpadlá a pod. Naše riešenia dokážeme navrhnúť aj s regulátorom napríklad typu Wattrouter, ktorý inteligentne presmeruje prebytky elektriny na ohrev vody v existujúcom alebo novom zásobníku(boiler). Pre domácnosti ktoré chcú využívať solárnu energiu aj v noci je idealne riešenie so zapojením batérie.

Inteligentné FVE riešenia na kľúč

V našej ponuke najdete hned niekolko idealnych rieseni FVE pre vašu domácnosť či firmu na klúč.

 

Dotáciu vybavíme za vás

Štátny príspevok z programu Zelená domácnostiam II skracuje návratnosť investície. V prípade, že spĺňate podmienky na udelenie príspevku, do výšky až 1 500 €, radi vám pomôžeme  s jeho vybavením. Viac informácii tu.

 

Zabezpečíme administratívu

Pred inštaláciou je nutné vykonať hneď niekoľko krokov, súvisiacich s fotovoltaikou, ktoré si vyžadujú administratívu a zaberajú čas. My vám tento čas ušetríme a všetku administratívu vybavíme za vás.