Ponuka

Projekt

Každá naša realizácia FVE začína projektom. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a navrhujeme pre vášu strechu to najefektívnejšie riešenie. Používame tie najmodernejšie technológie, ktoré sú v súčasnosti dostupné.

 

Montáž

Inštaláciám fotovoltických panelov sa venujeme od roku 2009. Náš tím pozostáva s certifikovaných profesionálov a odborníkov, s dlhoročnou praxou v oblasti montáže FVE zariadení predovšetkým na Slovensku. Máme zasebou desiatky inštalacií či už pre súkromné osoby alebo podnikatelské subjekty. Inštalácia prebieha s vysokým dôrazom na bezpečnosť, precíznosť a funkčnosť. 

 

Servis

Naša firma poskytuje našim klientom štandartnú 2 r. záruku na funkčnosť prevedeného diela, s tým, že na samotné diely ako napríklad fve panely, či invertory, nosná konštrukcia, sa vzťahuje záruka výrobcu až do 25 rokov. Súčasne sme servisný a obchodný partner renomovaných výrobcov invertorov, ktoré používame pre našich klientov, ako napr. Fronius, či Victron, čím zabezpečujeme pre našich klientov záručný i pozáručný servis týchto zariadení. Ako jediný zo Slovenska a Českej republiky sme boli vyškolení výrobcom invertorov značky Victron priamo v jej centrále v Almere /Amsterdam, kde sme získali status distribútor Victron už v roku 2013 a  kde sa pravidelne zúčastňujeme na najnovších seminároch a stretnutiach profesionálov.